Titles you rated
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5
PunchRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0