Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
TriggerRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
Them Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0