Titles you rated
My Horrible BossRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5