Movies
Ratings
116
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.0
Winter LightRated ★ 4.5