Titles you rated
Jekyll & HydeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5