Series
Ratings
17- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 2.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 3.5- Kimagure Orange RoadRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 4.5
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.0
CitrusRated ★ 3.0
Amphibia Season 1Rated ★ 4.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 4.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 5.0
Maria Watches Over UsRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5