Movies
Ratings
1002
The IrishmanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Our Little SecretRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
WorthRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 2.5