Series
Ratings
37
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Modern LoveRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0