Series
Ratings
190
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 1.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Betrothed to my Sister's ExRated ★ 1.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.0
The Great PassageRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 1.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 1.0
Are You Lost?Rated ★ 1.0
School BabysittersRated ★ 1.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Kubo Won't Let Me Be InvisibleRated ★ 1.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0- Hare+Guu Part 2Rated ★ 2.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0