Series
Ratings
1084
Cooking CrushRated ★ 2.0
Last TwilightRated ★ 3.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
Spinning Around My WhirlRated ★ 3.5
Cause You Are My BoyRated ★ 2.5
Dangerous RomanceRated ★ 3.0
BLACKLIST Secret StudentsRated ★ 3.0
Only FriendsRated ★ 4.0
Midnight MotelRated ★ 2.5
2gether: The SeriesRated ★ 2.5
The Gifted: GraduationRated ★ 4.0
Love By Chance 2: A Chance to LoveRated ★ 2.0
Love By ChanceRated ★ 2.5- The EclipseRated ★ 4.0
Tonhon ChonlateeRated ★ 2.5
My School PresidentRated ★ 3.5
Our SkyyRated ★ 3.5
Magic of ZeroRated ★ 2.5
Fish Upon the SkyRated ★ 2.5
Home SchoolRated ★ 3.5