Movies
Ratings
366
The Wicker ManRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
Gimme DangerRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 3.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Yellow SubmarineRated ★ 4.0