Series
Ratings
64
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0