Series
Ratings
17
MaidRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5