Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
BloodRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Newlyweds DiaryRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5