Series
Ratings
18
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5