Series
Ratings
96
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
QueendomRated ★ 5.0
Amazing SaturdayRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 5.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Voice Season 4Rated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 5.0- Street Man FighterRated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0