Series
Ratings
190
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0