Series
Ratings
311
Money FlowerRated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 1.0
Cinderella at 2amRated ★ 2.0
LIFERated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Café MinamdangRated ★ 0.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Positively YoursRated ★ 2.0
Captivating the KingRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
My Strange HeroRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5
Left-Handed WifeRated ★ 1.0
A Piece of Your MindRated ★ 0.5
More Than FriendsRated ★ 1.0
Cheat On Me, If You CanRated ★ 0.5