Movies
Ratings
64
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.5- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0