Movies
Ratings
158
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0