Movies
Ratings
102
Margin CallRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5