Movies
Ratings
300
The MistRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.5
NuggetsRated ★ 4.0- 28 Months LaterRated ★ 0.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Kiwi!Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5