Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5