Series
Ratings
17
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 2.0