Series
Ratings
57
I Live AloneRated ★ 3.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5