Movies
Ratings
547
Project Hail MaryRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0