Titles you rated
DemolitionRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
FrankRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 0.5
LucyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0