Titles you rated
My MisterRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0