Series
Ratings
20
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The Lady's CompanionRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0