Titles you rated
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Mr. InbetweenRated ★ 4.0
Rogue Heroes Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Secret LevelRated ★ 2.5
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.0
Terra FormarsRated ★ 1.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5