Titles you rated
A-TEENRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- JewelpetRated ★ 5.0
QueendomRated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 1.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 5.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 5.0- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
TV Animal FarmRated ★ 5.0