Titles you rated
Love LifeRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5