Movies
Ratings
84
CarolRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0