Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 1.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 2.0
Rookie CopsRated ★ 1.5
The First Responders Season 2Rated ★ 2.5
The First RespondersRated ★ 1.5
FlexxCopRated ★ 2.5
ConnectionRated ★ 2.5
The Potato LabRated ★ 0.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 1.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 1.5