Titles you rated
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
MaestraRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5