Series
Ratings
156
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0- Modern MastersRated ★ 3.5