Series
Ratings
43
The ResidenceRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Alienist Season 2Rated ★ 3.0
It's a SinRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
What/IfRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.5
DraculaRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0