Movies
Ratings
252
Taken 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Rocky IVRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
SecretRated ★ 0.5
Painted FireRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0