Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 2.0
PixelsRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0