Movies
Ratings
665
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0