Titles you rated
Jang Hee BinRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 2.5
Seoul 1945Rated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Still, Marry MeRated ★ 2.5
Star's LoverRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Can We Love?Rated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0