Titles you rated
NavilleraRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0