Series
Ratings
48
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0