Movies
Ratings
769
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 5.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
MidoriRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.5
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5