Movies
Ratings
118
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0