Movies
Ratings
88
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
RayRated ★ 3.5
TagRated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5