Series
Ratings
93
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5