Series
Ratings
262
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 3Rated ★ 4.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 4.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
The ResidentRated ★ 3.5