Titles you rated
365: Repeat the YearRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5