Movies
Ratings
225
Tokyo TaxiRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
4th Period MysteryRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 1.5